جمعه , فروردین ۲ ۱۳۹۸
خانه / برنج طارم هاشمی / خرید و فروش برنج هاشمی درجه یک

خرید و فروش برنج هاشمی درجه یک

فروش برنج هاشمی درجه یک، را از کجا می توان پیگیری کرد؟ آیا تمامی مراکز خرید و فروش برنج مرغوب طارم هاشمی، بهترین نوع از برنج را عرضه می کنند؟ اگر می خواهید بهترین نوع برنج طارم هاشمی را با قیمت مناسب خرید کرده و حتی با برند خود وارد بازار کنید، با سایت ما ارتباط بگیرید.

برنج نوع هاشمی در انواع کیفیت های مختلف وارد بازار می شود. اما به دلیل اینکه واسطه های بسیاری در این بین وجود دارد، شاید بهترین و درجه یک ترین برنج هاشمی به دست مشتری نرسد. تنها راه حل، خرید از فروشنده مستقیم خواهد بود.

برنج هاشمی

فروش برنج هاشمی درجه یک

خرید و فروش برنج هاشمی درجه یک از فروشگاه های مختلف امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه ها و اعتماد به فروشنده، برنج ایرانی خود را خرید کنید.
اما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید، که خرید و فروش برنج هاشمی را، تنها از طریق افراد قابل اعتماد انجام دهید. چرا که امروزه فروش برنج هاشمی تقلبی بیشتر به چشم می خورد.

ویژگی های برنج هاشمی

  • جزو برنج های ایرانی اعلاست
  • عطر و بوی عالی
  • خوش پخت بودن
  • مقاوم بودن در برابر آفت ها
  • جزو برنج های قدبلند است

نحوه خرید برنج هاشمی

برای خرید برنج هاشمی درجه یک در ابتدا درخواست نمونه داده، که نمونه ها خود به صورت بسته بندی های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ کیلویی هستند، در صورت پسند کیفیت، می توانید میزان خرید برنج مورد درخواستی را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مژگان پنجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09146541429
پست الکترونیکی: myrice.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لاشه برنج هاشمی

قیمت لاشه برنج هاشمی درجه یک در بازار امروز

قیمت لاشه برنج هاشمی درجه یک در بازار امروز با نرخ های مختلفی در سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
برنج شمال