یکشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۸
خانه / برنج ایرانی / فروش برنج ایرانی عمده در تهران

فروش برنج ایرانی عمده در تهران

برنج ایرانی عمده در تهران و استان های سراسر کشور از جمله تبریز، قم، شیراز و اصفهان به صورت اینترنتی و از طریق سایت بازار برنج ایرانی، به فروش می رسد. خریداران عمده برنج ایرانی می توانند انواع برنج ایرانی مرغوب و درجه یک شمال را مستقیم از کشاورز، از طریق این سایت، خریداری کنند. خرید برنج عمده با تخفیف ویژه همراه می باشد.

اگر نگاهی به وضعیت بازار داشته باشید، می دانید که قیمت برنج در فصول مختلف متفاوت است. و همین امر در نوسانات بازار برنج تاثیر می گذارد. به بیان دیگر در فصول برداشت برنج در شمال کشور، معمولا برنج قیمت ارزان تری نسبت به فصل های دیگر دارد. اما اگر برنج برداشت نشده و بارندگی هایی صورت گیرد، بدون شک قیمت برنج نیز افزایش خواهد یافت.

برنج ایرانی عمده

قیمت برنج ایرانی عمده

اگر خریدار و یا تاجر برنج شمال ایران هستید، پیشنهاد می شود خرید خود را از کشاورز انجام دهید. تا با قیمت های مناسب تری برنج ایرانی را تهیه کنید. در تصویر زیر قیمت محصولات ما را می توانید مشاهده کنید. علاوه بر این محصولات برنج ایرانی فجر و شیرودی نیز توسط این سایت تولید و پخش می شود.

فروش عمده برنج ایرانی شمال

برنج ایرانی با توجه به کیفیت بالایی که دارد از قیمت های بالایی نیز برخوردار است. اما اگر قیمت آن را با کیفیت آن مقایسه کنیم، خواهیم دید که قیمت درخوری دارد. اگر می خواهید برنج ایرانی با قیمت ارزان به دست شما برسد، بهترین پیشنهاد خرید عمده از کشاورز است. در این صورت شما سود بیشتری از آن خواهید برد.

در ادامه بخوانید:  فروش برنج عمده هاشمی

برنج ایرانی عمده

خریداران عمده برنج ایرانی

خریداران عزیز برنج ایرانی توجه داشته باشند، که امروزه کلاهبرداران، انواع برنج خارجی معطر را به جای برنج ایرانی با قیمت بالا، عرضه می کنند. حتما سایت ها و فروشگاه های معتبر را برای خرید برنج ایرانی انتخاب کنید.

برنج ایرانی عمده و قیمت آن

سایت بازار برنج ایرانی محصولات برنج خود را از تناژ ۱۰۰ کیلوگرم به بالا عرضه می کند. و در صورت خرید در تناژ های بالاتر، از تخفیف هایی نیز برخوردار خواهید بود. در قسمت فوق نیز انواع برنج های فروشی توسط این سایت درج شده است. عرضه محصولات ما در تهران و استان های سراسر کشور می باشد.

برنج ایرانی عمده

علاوه بر محصولات فوق، این سایت انواع

  • برنج ایرانی فجر
  • برنج ایرانی شیرودی
  • برنج ایرانی لاشه معطر
  • برنج طارم

را نیز عرضه می کند.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مژگان پنجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116202822
پست الکترونیکی: myrice.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج ایرانی مناسب رستوران

عمده فروشی برنج ایرانی مناسب رستوران با قیمت ارزان

برنج ایرانی مناسب رستوران با قیمت ارزان و کیفیت تضمین شده، توسط سایت خرید و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
برنج شمال