یکشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۸
خانه / برنج طارم / فروش برنج طارم درجه یک شمال

فروش برنج طارم درجه یک شمال

فروش برنج طارم درجه یک شمال در بسته بندی های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ کیلویی به صورت عمده و جزئی توسط این سایت عرضه می شود. انواع برنج طارم عطری را می توانید با قیمت روز بسیار مناسب، تهیه کنید. فروش برنج طارم درجه یک شمال در تهران و سراسر ایران توسط سایت برنج ایران، انجام می گیرد.

در حال حاضر شاهد این هستیم که در سایت ها و پیام رسان های مختلف، فروش بهترین برنج طارم و انواع آن وجود دارد. اما باید به این نکته برسید، که خرید برنج طارم را باید از چه طریقی انجام دهید، تا اطمینان خاطر از تضمین محصول، داشته باشید.

نحوه فروش انواع برنج توسط سایت برنج ایران

این سایت فروش خود را به صورت مرحله ای انجام می دهد. به این صورت که شما در اولین تماس خود، ابتدا با محصولات ما و قیمت آن آشنا خواهید شد.
سپس در صورت سفارش، ابتدا نمونه ای از محصول موردنظر شما فرستاده می شود. در صورت تایید کیفیت محصول توسط شما، سفارش اصلی شما آماده می گردد. و در صورتی که کیفیت سفارش اصلی مانند نمونه نباشد، امکان برگشت محصول وجود دارد.
شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل بگیرید. همچنین می توانید محصول خود را بدون ملاقات حضوری نیز دریافت کنید.

انواع برنج طارم این سایت به شرح زیر است.

فروش برنج طارم درجه یک

انواع برنج طارم

  • برنج طارم دم سیاه
  • برنج طارم هاشمی
  • برنج طارم محلی
  • برنج طارم زنجان
  • برنج طارم فجر
  • برنج طارم کشت دوم

برنج سنگ طارم

برنج طارم سنگی از انواع برنج طارم می باشد، که خاصیت و طعم بسیار خوبی دارد. محل کشت آن استان مازندران می باشد، و به دلیل اینکه زمان رسیدن کمی دارد و کیفیت پخت عالی، از جمله پرفروش ترین برنج ها به شمار می رود. رنگ آن سفید متمایل به کرم بوده و به دلیل اینکه کمتر کشت می شود، به ندرت می توان آن را تهیه کرد.

در ادامه بخوانید:  فروشنده برنج سرلاشه هاشمی به صورت مستقیم

فروش برنج طارم درجه یک

خرید و فروش برنج طارم درجه یک

انواع برنج مرغوب ایرانی از جمله برنج طارم درجه یک، در بازار به صورت زیر عرضه می شود.

  • جزئی برای مصرف خانوار
  • تناژ بالا برای تجار

اما سوال اینجاست، چرا برخی از فروشندگان برنج، آن را با قیمت های خیلی بالاتر عرضه می کند؟
دلیل بسیار واضح است، این فروشندگان تولید کننده اصلی نبوده و جز واسطه گری بیش نیستند. همچنین شما می توانید آن ها را در حوزه های کاری دیگر نیز به صورت واسطه ببینید.
بنابراین سعی کنید خرید خود را هر چند کمتر، از تولید کننده اصلی انجام دهید، تا با قیمت های بسیار پایین تر به دست شما برسد.

فروش برنج طارم درجه یک

پخش عمده برنج طارم

پخش عمده برنج طارم توسط سایت برنج ایران، در تناژ های درخواستی شما انجام می گیرد. حتی شما مصرف کننده جزء نیز می توانید سفارش محصول داشته باشید، و با قیمت های پایین تر از بازار، برنج خوب طارم تهیه کنید.

قیمت عمده برنج طارم

به دلیل اینکه شما خرید مستقیم از کشاورز را دارید، قیمت عمده آن نیز برای شما خریدار محترم بسیار پایین خواهد بود. شما می توانید کیفیت محصولات ما را با قیمت عمده آن مقایسه کنید.

قیمت محصولات در سایت قابل دریافت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مژگان پنجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116202822
پست الکترونیکی: myrice.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرانترین برنج ایران

فروش مرغوبترین و گرانترین برنج ایران

فروش مرغوبترین و گرانترین برنج ایران در سایت بازار برنج ایران، به صورت مستقیم از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
برنج شمال