جمعه , خرداد ۳ ۱۳۹۸
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت برنج طارم هاشمی در تهران

قیمت برنج طارم هاشمی در تهران

برنج طارم هاشمی در تهران با چه قیمت هایی عرضه می شود؟ چرا قیمت برنج هاشمی در بازار های مختلف تهران، متفاوت از یکدیگر است؟ برنج هاشمی با قیمت مناسب را از ما بخواهید. جهت دریافت نوسانات قیمت روز برنج طارم هاشمی سال ۹۷، با سایت برنج ایران بیشتر در ارتباط باشید.

برنج طارم هاشمی ایران، در بازار های مختلف تهران، قیمت های متفاوتی دارد. که این خود گواه بر وجود واسطه ها در بازار برنج می باشد. اگر در تهران هستید و می خواهید برنج هاشمی عمده و جزئی تهیه کنید، با ما تماس گرفته تا بهترین نوع برنج با بهترین قیمت را برای شما ارسال کنیم.

برنج طارم هاشمی در تهران

برنج طارم هاشمی در تهران

برنج طارم هاشمی در تناژ های مختلفی در تهران به فروش می رسد، که اگر در تناژ های بالایی خریداری گردد، تخفیفی در قیمت به شما داده می شود. ما به شما برنج هاشمی درجه یک و اعلا را با همان قیمت تناژ بالا خواهیم داد.
اگر از کیفیت اطمینان ندارید، می توانید از نمونه محصولات ما که ۱۰، ۲۰ و ۳۰ کیلویی هست، دریافت کنید. در صورتی که می خواهید حضوری نیز برای دریافت تشریف آورید، بلامانع است.

تحویل محصولات ما در مازندران درب انبار است، اما در صورتی که شما بخواهید، در هر کجای ایران که بخواهید، تحویل می دهیم.

برنج طارم هاشمی در تهران

قیمت برنج طارم هاشمی

قمیت برنج هاشمی با توجه به تغییرات بازار برنج دائما در حال تغییر است. همچنین تناژ خرید شما نیز در قیمت خرید برنج تاثیر بسیاری دارد. اما مطمئنا شما با قیمت هایی پایینی از طریق این سایت خواهید توانست انواع برنج ایرانی و همچنین هاشمی را خرید کنید.

در ادامه بخوانید:  قیمت روز برنج طارم محلی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مژگان پنجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116202822
پست الکترونیکی: myrice.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج هاشمی دانه بلند

لیست قیمت روز برنج هاشمی دانه بلند + تخفیف ویژه

لیست قیمت روز برنج هاشمی دانه بلند + تخفیف ویژه برای مشتریان عمده برنج هاشمی، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
برنج شمال