یکشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۸
خانه / برنج طارم هاشمی / قیمت برنج طارم هاشمی کشت دوم

قیمت برنج طارم هاشمی کشت دوم

برنج طارم هاشمی کشت دوم با چه قیمت هایی در بازار ایران عرضه می گردد؟ آیا قیمت برنج هاشمی کشت دوم، متفاوت از برنج کشت اول است؟ در متن زیر با تفاوت برنج طارم هاشمی کشت اول و کشت دوم، آشنا خواهید شد. همچنین قیمت هر کدام بحث خواهد گردید.

بسیاری از مردم بر این باورند که برنج هاشمی کشت اول مرغوب تر از برنج هاشمی کشت دوم خواهد بود. اما نمی توان بدون اینکه نظر خود کشاورز را پرسید، به این نتیجه رسید.

آیا می دانید تفاوت بین برنج کشت اول و برنج کشت دوم چیست؟

برنج هاشمی کشت اول

کاشت برنج طارم معمولا از فروردین ماه انجام و بعد از گذشت حدود ۱٫۵ ماه به صورت زیر خواهد بود. برنج هاشمی کشت اول در بازار به وفور یافت می شود، همچنین کیفیت بالایی نیز دارد. قیمت برنج هاشمی کشت اول را از مدیر سایت جویا شوید.

طارم هاشمی کشت دوم

برنج طارم هاشمی کشت دوم

کاشت برنج کشت دوم، از اواخر تیر ماه، یا اوایل مرداد ماه انجام می شود. زمان برداشت برنج کشت دوم، ۳ ماه بعد از کاشت، شروع می شود.
طارم هاشمی کشت دوم به دلیل اینکه دارای عطر و بوی عالی نیز هست، و همچنین برداشت کم آن، در بازار فروش کمتر می توان پیدا کرد.
قیمت برنج طارم هاشمی کشت اول و کشت دوم کمی با هم تفاوت دارد، که برای دریافت دقیق قیمت ها، می توانید درخواست لیست قیمت کنید. که در سایت نیز موجود می باشد.

مشکلات برنج هاشمی کشت دوم

البته برخی از مسولین به این نکته نیز اشاره می کنند، که برنج کشت دوم مشکلاتی در زمینه کمبود آب ایجاد می کند. اما این تنها برای استان های شمالی است که کم آب هستند. اما استان هایی مانند مازندران که از جمله استان های پر آب هستند، می توانند کشت دوم را نیز انجام دهند.

در ادامه بخوانید:  فروش تضمینی برنج لاشه عطری هاشمی شمال

بهترین برنج طارم هاشمی کشت اول و دوم را از سایت بازار برنج ایران دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مژگان پنجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116202822
پست الکترونیکی: myrice.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج هاشمی دانه بلند

لیست قیمت روز برنج هاشمی دانه بلند + تخفیف ویژه

لیست قیمت روز برنج هاشمی دانه بلند + تخفیف ویژه برای مشتریان عمده برنج هاشمی، …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
برنج شمال